Tripod : Telefon ve Kamera Tutucu Ayak + Telefon Tutucu – B

Kas 21, 2017
Telefon Aksesuarları
0 0
Tripod : Telefon ve Kamera Tutucu Ayak + Telefon Tutucu - B
0 0 votes
Article Rating
Tripod : Telefon ve Kamera Tutucu Ayak + Telefon Tutucu - B
Tripod : Telefon ve Kamera Tutucu Ayak + Telefon Tutucu - B
Tripod : Telefon ve Kamera Tutucu Ayak + Telefon Tutucu - B
Tripod : Telefon ve Kamera Tutucu Ayak + Telefon Tutucu - B
Tripod : Telefon ve Kamera Tutucu Ayak + Telefon Tutucu - B

Tripod : Telefon ve Kamera Tutucu Ayak + Telefon Tutucu – Büyük Boy Çektiiniz fotoraf ve videolarnz en net hali ile çekmenize yardmc olacak, ayarlanabilir tutucu genilii ile rahat kullanm alan sunan Telefon ve Kamera Tutucu Tripod Ayak.

 

Fotoraf çekerken elleriniz titremeden güzel anlarnz en iyi ve güzel ekilde ölümsüzletirmek için tasarlanm Telefon ve Kamera Tutucu Tripod Ayak.

 

Telefon tutucu tripod ayarlanabilir sabitlenme mekanizmas ile net olmayan tüm fotoraflara son vererek en net ekilde fotoraflarnz kaydeder.

 

Ergonomik ve rahat kullanm olan tripod beenilerinizi kolayca kazanak.

 

Kamera tutucu ile fotoraf dnda videolarnzda sabitlenmi bir ekilde en net hali ile çekebilirsiniz.

 

Özel tama çantas sayesinde en güvenli ekilde yannzda tayabilirsiniz.

 

Telefon ve Kamera Tutucu Özellikleri:

Fotoraf ve videolarnz en net ekilde çekmenize yardmc olan tripod ayak ile en güzel galeriye siz sahip olacaksnz. Titreimsiz, esnek ve dilediiniz açda sabitleyip anlarnz yakalayabilirsiniz. Özel tasarm ile profesyonel bir kamera gibi kullanarak ksa filmlerinizi yapmanz mümkündür. Tutucunun genilii yay sistemi sayesinde ayarlanabilir. Kauçuk malzemesinden imal edilmitir. Telefon stand asla kaymaz ve güvenli bir tutu salanmaktadr.

 

Tripod Ayak Ölçüleri:

Kapal Hali: 50 cm Açk Hali: 135 cm

 

Telefon ve Kamera Tutucu Tripod Ayak çerii:

1 Adet Telefon ve Kamera Tutucu Tripod Ayak 1 Adet Özel Tama Çantas 1 Adet Telefon Tutucu Balk

Koullar

Gönderim Koullar

 Tüm ürünler Piithalat anlamas ile Sürat Kargo ile gönderilir.  Müteri Anlamas veya Pazaryeri Kampanya Kodlar ile gönderim yaplmaktadr.  Yurtiçi – Mng – Aras ve Sürat ile ayn gün gönderim yaplabilir.  Saat 12:00 e kadar verilen sipariler ayn gün kargoya verilir.  Cumartesi ve Pazar günleri verilen sipariler Pazartesi günü kargoya verilir. Ürünleriniz en geç 5 gün içerisinde kargoya verilir.

Garanti Koullar

 Tüm ürünler aksi belirtilmedii takdirde üretici firmalarn garantisi altndadr.  Garanti koullarnn geçerli olabilmesi için kargo teslimat esnasnda ürün mutlaka kontrol edilmelidir.  Herhangi bir hasar görüldüünde mutlaka tutanak tutturulmaldr, ürün teslim alnmamaldr.  Ürün üzerinde yaplan deiiklikler, ürünün deforme olmas ya da ürünün orijinal dizaynnn bozulmas garanti kapsam dndadr.

Ürün ade ve Deiim Koullar

Son kullanc tarafndan iade edilen ürünleri maaza teslim alacaktr.    Piithalat tarafndan iade kabul edilmemektedir.  Satn alnan ürünün hatal çkmas halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 7 gün içerisinde tedarikçi iletiim kurmanz gerekmektedir.  Kargo ile tedarikçiye ulatracanz hatal ürün yenisi ile deitirilecektir.  Sipari edilen ürün hatas müteri kullanmndan olumusa veya 7 günlük süre içerisinde ürün kullanlmsa ürünün iade ve deiimi yaplmaz.  Ürün iadesi ve deitirme artlar olarak, 6502 sayl Tüketicinin Korunmas Hakknda Kanun gerei uygulamalar esastr.

 

Piithalat ile ilgili sipari ve kargo sorularnz 0 (532) 358 17 97 nolu telefonu arayarak iletebilirsiniz.

StockMount SanalPazar API Entegrasyonu

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x