SNOPY SG-305 Pc İçin Usb Bağlantılı 12 Tuşlu Titreşimli Gamepad

Kas 23, 2017
Hobi / Oyun Konsolları
0 0

http://www.buyukdepo.com/snopy-pc-icin-usb-baglantili-12-tuslu-titresimli-gamepad-u-120536.html

0 0 votes
Article Rating

Oynadığınız oyun ne olursa olsun, her yarış, her mücadele veya turnuvada kontrol sizde olacak. Titreşim özelliği sayesinde, en küçük sarsıntıyı, çarpmayı ve patlamayı hissedersiniz. Çift titreşim geri bildirimi oyunlarınızı daha gerçekçi ve etkileyici hale getirir. Şık tasarımı, kullanım kolaylığı ile oyunlarınız vazgeçilmez olacak…

Snopy sg-305 oyun konsolunun Usb çıkışı sayesinde hemen bağlantı kurabilir ve her zaman oyun oynamaya hazır hale getirebilirsiniz. Windows 95/98/Me/Vista/Win7 de çalışır.

Ergonomik tasarımı ile oyun oynarken daha rahat hareket olanağı sağlar. Özel yapısı sayesinde popüler oyunlar çok pratik bir şekilde oynayabilirsiniz.12 tane ateşleme düğmesi, şık ve ergonomik tasarımı, yönlü padler sayesinde elinizden bırakamayacaksınız. Kollardaki kıvrımlı ve ergonomik yapısı sayesinde elinizden kaymaz.
Oyuncuların daha fazla keyif alması için titreşim motorlu, dijital veya analog kontrol imkanı sunan 12 tuşlu sg-305 geliştirildi. Futbol, araba yarışı, dövüş ve aksiyon oyunlarını hakimiyetiniz altına alacaksınız.
Snopy sg-305, her yerde rahat kurulum ve kullanım için USB (tak-çalıştır) özelliğiyle size kullanım kolaylığı sunuyor.
360° dönebilen butonları istediğiniz pozisyona geçebilirsiniz. Oyunlar sırasında maksimum hakimiyet sağlamak için özel kaplamaya sahiptir.Titreşim özelliği ile oyunlarda yüksek performans ve mükemmel kontrol sağlar. Oyunu tam kontrol altına almak için ihtiyacınız olan tüm özellikler mevcuttur.
Sağlam analog kontrol yapısı, dayanıklı tuş takımları, titreşim özelliği ile oyunlarda
yüksek performans ve mükemmel kontrol sağlar. Yüksek çözünürlüklü tireşim geri bildirim sizi çok heyecanlandıracak.Kablo uzunluğu size oyun oynarken özgürce hareket etme imkanı sağlar.
  • Uyumluluk:PC
  • Tür:GAMEPAD
  • Titreşim Özelliği:Var
  • Kablosuz Bağlantı:YOK
  • Satış Garanti Süresi (ay):24

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x