Mini Cep Parfüm Şişesi

Eki 10, 2020
0 0

Doldurulabilir Cep Parfüm Şişesi
Parfümün her yerde her zaman seninle! El çantanıza yada seyahat çantanıza kocaman parfüm şişelerini koymaya son!

0 0 vote
Article Rating
Ürüne Yönlendirme Sponsoru olmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Doldurulabilir Cep Parfüm Şişesi

Artık çantanızda büyük parfüm şişesi taşıma zahmetinde bulunmayacaksınız. Sizlerde pratik, kullanışlı ve kolay Doldurulabilir Cep Parfüm Şişesi ile bu yönde artık yer kaplamayacak bir şekilde ihtiyaçlarınızı yanınızda bulundurabilirsiniz.
Kolay bir şekilde doldurulma özelliği, etkili tasarımı ve zahmetsiz kullanım performansı ile kesinlikle bayan ve erkeklerin bulundurması gereken gereç olduğu garantisini de vermek isteriz. Doldurulabilir Cep Parfüm Şişesi, eşiniz ya da sevdiklerinize de hediye edebileceğiniz ürün alternatifleri arasında yerini almaktadır.
 8 ila 10 cm büyüklüğüne sahip Doldurulabilir Cep Parfüm Şişesi 90 ila 100 sıkımlık bir desteği sizlere vermektedir. Alüminyum olması da dayanıklılığını en üst noktalara çıkartan bir başka özelliğidir.       Parfümün her yerde her zaman seninle! El çantanıza yada seyahat çantanıza kocaman parfüm şişelerini koymaya son!

Doldurulabilir Cep Parfüm Şişesini açıp dilediğiniz kadar doldurabilirsiniz. kullanımı ve doldurması çok basit ve kullanışlıdır.

Üstelik doldurmak çok basit ve sadece 1 dakikada doldurulabiliyor! Doldurma işlemi sırasında ana şişeden yaklaşık 50 basımlık parfüm aktarılmaktadır. Parfümün atomizerden tam olarak boşalması 90 sıkımlık civarındadır. İsterseniz cebinizde, isterseniz el çantanızda isterseniz arabanızda isterseniz seyahat çantanızda! İşe, okula, toplantılara, seyahate, partilere, gece gezmelerine, buluşmalara gittiğiniz heryerde yanınızda götürebilecek ve parfümünüzü en taze ve etkili kokusu ile kullanabileceksiniz! Üstelik dayanıklı aluminyum gövdesi ile defalarca ve yıllarca kullanabileceksiniz! Üstelik tam boşaltıldığında ve farklı parfümler doldurulduğunda koku karışması sorunu yaşanmaksızın! Üstelik içini gösteren penceresi sayesinde içinde ne kadar parfüm kaldığını da görebileceksiniz! Teknik Özellikler: Çap: 1.7 cm Yükseklik: 8.2 cm Ağırlık (Boş) : 12 Gram Kapasite: 4 ml (yaklaşık 90 Sıkım) Dayanıklı ve Şık Aluminyum Dış Gövde İçindeki Parfüm Miktarını Gösteren Pencere

Ürün Renk Seçenekleri: Metal rengi mevcuttur.

 

 

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x