HIPER HD201 USB 2.0 RUBER 2.5″ SATA HDD KUTUSU

Kas 23, 2017
Bilgisayar / Tablet
0 0

http://www.buyukdepo.com/hiper-hiper-hd201-hd201-usb-2-0-ruber-2-5-sata-hdd-kutusu-u-118664.html

0 0 votes
Article Rating

HIPER HD201 USB 2.0 RUBER SATA HDD KUTUSU

Bir Kutudan Çok Daha Fazlası

Tüketicilere en kaliteli ürünü en uygun fiyatlara sunmayı hedefleyen HIPER ailesi hard disk sorunlarınıza çözüm olmayı amaçlayan farklı ürünlerle yine karşınızda. HIPER HD201 USB 2.0 ile kendi harici diskinizi oluşturabilir, mevcut 2,5″ Sata hard disklerinizi bağımsız olarak kullanabilirsiniz. Artık 2,5″ hard disklerinizi güvenle yanınızda taşıyabilirsiniz. Laptop arızalarınızda, datalarınıza ulaşmak için en büyük yardımcınız adeta cankurtaranınız olarak başucunuzda bulundurabilirsiniz.

Hafif Şık Tasarım

HIPER HD201 USB 2.0 üstündeki USB kablo dâhil sadece 68 gram ağırlığındadır. Bu Rubber hard disk kutusu elinize aldığınızda kadifemsi bir his oluşturuyor. Hafif olmasının yanında sağlam yapısıyla darbeleri ve çizilmeleri önler. Güvenle yanınızda taşıyabilirsiniz. HIPER HD201 Anti statiktir, verilerinizi statik elektrikten korur. 2.5″ sata diskinizi kolaylıkla takıp çıkarabilirsiniz, Özel olarak üretilmiş malzemesiyle darbelere karşı maksimum koruma sağlar. Ergonomik tasarımıyla cepte dahi kolaylıkla taşınabilir. Siz de HIPER HD201 USB 2.0 2,5″ DİSK KUTUSU ile bilgisayarınızı değil verilerinizi taşıyın.

Özel Kutu kilitleme sistemi

HD201 USB 2.0 Harddisk kutusu özel bir kilitleme sistemine sahiptir. Ürünün içine hard diskini yerleştirip kapattıktan sonra tuşuyla kilitlerseniz hard diskiniz ürünün içine tam olarak yerleşmiş ve sarsıntılardan etkilenmeyecek düzeye gelmiş olur.

Özel tasarım bağlantı ayaklarıyla kolay montaj

HIPER HD201 benzerlerinin aksine vidalı olarak değil özel olarak tasarlanmış bağlantı ayaklarıyla kolaylıkla montaj yapabileceğiniz bir yapıda üretilmiştir. Herhangi bir vidalama sistemine gerek duymadan HDD kutusunu açıp hard diskinizi yerleştirebilir ve aynı rahatlıkta kapayabilirsiniz.

Teknik Özelikleri:

– Super Speed USB 2.0 Arayüz (USB 2.0 ve 1.1 ile tam uyumlu)

– 2.5″ Sata I/II diskleri destekler.

– Hot Swap ve tak çalıştır (Plug&Play) özelliği.

– 2 Terabyte’a kadar disk desteği.

– Windows2000 / XP / Vista / Windows7(32-64 bit) Sistemlerde otomatik Çalışır.

  • Tipi:DİSK KUTUSU
  • Form Faktörü (Inch):2,5
  • Disk Türü:SATA
  • Arabirim:USB 2.0
  • Satış Garanti Süresi (ay):24

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x