Dünyam Hastanesi

Ağu 1, 2019
Hastaneler
8 0
0 0 votes
Article Rating

Üstün Nitelikli Ekip ve Çağdaş Altyapı
Farklılığımızı yaratan en önemli unsur; mesleğinde en iyi olmak için gereken eğitim, deneyim ve özelliklere sahip, kendini sağlık hizmetine adamış, özverili ekibimizdir.
Dünyam Hastanesi, değerlerimizi tam olarak yansıtan, çalışanların potansiyellerini en üst düzeyde kullanabilmelerine ve geliştirebilmelerine olanak sağlayan çalışma ortamıyla, her zaman en iyilerin yetiştiği, çalıştığı ve tercih ettiği kurum olacaktır. Sunduğumuz tüm hizmetlerde mükemmeliyete ulaşmamıza olanak sağlayacak en önemli unsurlardan birisi de çağdaş altyapımızdır. Bu nedenle, teknolojideki gelişmeleri izleyerek, hizmetlerimizin etkinliğini, kalitesini ve verimliliğini arttırmak için en güncel teknolojilerle altyapımızı sürekli geliştirmekteyiz.
Öncü Uygulamalar
Türkiye’de sağlık hizmetlerinin gelişimini sürekli olarak izleyip, uluslararası kabul görmüş standartları, yöntem ve uygulamaları ülkemize getirmeyi, tıbbın gelişimine aktif olarak katkıda bulunmayı, sağlık hizmeti sunumunda yeni iş modelleri geliştirmeyi ve her zaman farklılık yaratacak yeniliklerle öncü ve örnek olmayı hedefliyoruz.
Bu hedefimizi gerçekleştirmek için, “eğitim, araştırma ve geliştirme” çalışmalarımızı sistemli, sürekli ve organize bir yapıda yürütmek üzere sağlık bilimleri alanında akademik bir kurum oluşturacağız.
Bilgi, deneyim ve olanaklarımızla, topluma daha iyi sağlık hizmetlerinin sunulmasını amaçlayan sağlık politikalarının ve sistemlerinin oluşturulması sürecinde ülkemizin hizmetinde olacağız.
Tedavi hizmetlerinde olduğu gibi, sağlığın korunmasında yaratacağımız iş modelleriyle de grup olarak öncü ve örnek olacağız.

DÜNYAM HASTANESİ İLETİŞİM BİLGİLERİ

Hastane Caddesi Kenarcık Sok No:10 Kocasinan / KAYSERİ

Yorumlar
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

2 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Dünyam Hastanesi
Dünyam Hastanesi
2 yıl önce

Önyargı ile gittiğim, bundan sonra gitmekten vazgeçmeyeceğim hastane. Hocaları gerçekten çok kaliteli imiş zaman içerisinde öğrenmiş oldum.
Daha önce çocuğumu götürmüştüm ve ben de muayene olmuştum. Hocaların dediklerine saçmalık diyerek çıktım ama zaman içerisinde dedikleri aynen çıkmaya başladı.
Tecrübelerinize inandım ben. Allah düşürmesin ama gerek duyarsam sadece Dünyam Hastanesi.

Burhan
Burhan
2 yıl önce

Hem iyi hemde acıbadem ve memorial gibi kazık değil. Hele acıbadem sendika indirimlerini bile uygulamıyor. Biraz yoğun bir hastane ama o yoğunluğun da bir sebebi var elbet 😉 Randevulu gittikten sonra sıkıntı olmaz. Randevulu olmasanız bile ellerinden geldiğince yardımcı oluyorlar sağolsunlar.

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x