DARK DKCHTRANSFORMER850 Transformer 850W 80 + Bronze , Fan Kontrolcülü, Pencereli

Kas 23, 2017
Bilgisayar / Tablet
0 0

http://www.buyukdepo.com/dark-transformer-850w-80-bronze-fan-kontrolculu-pencereli-u-120644.html

0 0 votes
Article Rating

Dark Transformer 2x USB 3.0, 2x USB 2.0, 5X Fanlı ve Fan Kontrolcülü, Full Tower High-End Süper Oyuncu Kasası
5X Fan Desteği ile Donanımlarınızın Yeni Serin Yuvası Transformer, Oyunculara Geleceğin Standartlarını Sunuyor!

Transformer: Değişime Hazırlanın!
Türkiye’nin kasa markası Dark; binlerce oyuncunun ihtiyaçlarını biraraya getirdi ve süper oyuncu kasası Transformer vücut buldu. Yüksek seviyeli donanımların yeni yuvası Transformer; EATX anakart desteği, 4x 5,25″ ve 6x 3.5″ vidasız sürücüleri, tak-çıkar (hot swap) disk bağlantı yuvası, alt PSU yuvası, 360mm’e kadar sıvı soğutucu radyatör desteği ve pencereli tasarımı ile kasa dünyasının devlerine kafa tutuyor. Kasa üst panelindeki dahili fan kontrolcüsü sayesinde dahili 1x 14cm ve 4x 12cm beyaz ledli fanları kontrol altında tutacağınız Dark Transformer kasanız donanımlarınız için bir buzhane görevi görecek. Kolay montaj için üst paneli tamamen sökülebilen Transformer, ön panelindeki 2x USB3.0, 2x USB2.0, kulaklık ve mikrofon bağlantılarıyla kasa dünyasının uzay üssünden dış dünyaya açılan kapınız olacak!

Kesinlikle Büyük: En Büyük!
Geniş bir kasa iç tasarımı ile donanımlarını rahatça yerleştirmek isteyenler Transformer’a bayılacak. 570mm yüksekliği ile küçük bir gökdeleni anımsatan tasarımı sayesinde tüm donanımlarınızı kasanıza doldursanız bile asla yer darlığı yaşamayacaksınız. Yüksek performanslı ve dev boyutlu ekran kartına mı sahipsiniz? Hatta bunların sayısı birden fazla mı? Kaygılarınızdan tamamen kurtulun çünkü Transformer 595mm genişliği ile en büyük ekran kartlarına hatta dev işlemci soğutucuları bile zorlanmadan taşıyabilecek büyüklüktedir.

2 Bölmeli Özel Kapaklı Tasarım
Dark Transformer’da disklerinizi diğer bileşenlerden ayıran iki kapaklı bir tasarımı izledik. Hot swap destekli özel disk yuvası sayesinde tak&çıkar diskler kullanabileceğiniz Transformer’da bütün yan kapağı çıkarmak zorunda kalmayacak sadece diskler için özel tasarlanmış kapağı açarak disklerinize ulaşabileceksiniz. Donanımlarınız seyir zevkine varabilmeniz için özel tasarlanmış pencereli alanı kullanarak donanımlarınıza erişebilir, bunu yaparken disklerinizi rahatsız etmezsiniz.

Özel Yaylı ve Klips Mekanizmalı Yan Kapak
Dark Transformer’ın disklerinize açılan yan kapağı sık disk değiştirmelere müsait olması amacıyla klipsli olarak tasarlanmıştır. Hot swap yapılı disklerinizi ya da normal 3.5″ disklerinize diğer kapağı açmadan kolayca ulaşabileceğiniz Transformer’ın yan kapağı ayrıca yanlışlıkla açıp kapamalara karşı vida ile desteklenmiştir.

Yüksek Bağlantı Seçeneği: 4xUSB ve Dahili Girişler
Dark Transformer’da yüksek hızlı veri transferine imkan sağlayan ve doğrudan anakarta takılan 2x USB3.0 bağlantı ve 2x USB2.0 bağlantı portları kasanın üst panelinde yer almaktadır. Kolayca erişebileceğiniz bu bağlantıların haricinde güç, reset tuşları ve kulaklık,mikrofon girişleri de kasa üst kısmında konumlandırılmıştır.

Durdurma Özellikli 2X Fan Kontrolcü
Dark Transformer’ın switch yapılı düşük ve yüksek hız butonlu fan kontrolcüsü sayesinde dahili 4x12cm ve 1x14cm fanı kolayca kontrol edebilir, ister tamamen durdurabilir ya da maksimum devirde kullanabilirsiniz. Eğer gece geç saatlerde oyun sisteminin başına oturanlardansanız ya da sessizliğe maksimum derecede önem gösteriyorsanız fanları tamamen durdurarak ultra sessiz bilgisayar deneyimine geçiş yapabilirsiniz.

6’lı Disk Kulesi Transformer’da!
İstediğiniz zaman yerinizden çıkarabileceğiniz özellikte 6’lı disk kulesi Dark Transformer’ın depolama bölümünü oluşlturmaktadır. İkisi tak&çıkar (hot-swap) destekli olmak üzere toplamda 6 adet 3.5″ disk kullanabileceğiniz disk kulesinde 3 ade 2.5″ SSD / HDD desteği de bulunmaktadır. Bu sayede Transformer kasanız son teknoloji ürünü yüksek hızlı ve kapasiteli SSD disklere de destek verecektir.

90 Derece Açılı Çıkarılabilir HDD Yuvaları
Dark Transformer’da yan şekilde yerleştirilmiş ve çıkarılabilen 6’li HDD yuvası bulunur. Diskleriniz 90 derece açılı yerleşim ile minimum yer kaplarken kasa ön panelindeki 2x 12cm beyaz ledli fan üzerinden gelen 91 CFM’lik hava akımıyla sürekli serin ve performanslı çalışır.

Görev Sibirya: Toplam 5X Fan ile Donanımlarınız Buz Kesecek!
Oyuncu kasalarının en önemli sorunu olan sıcağa karşı Dark Transformer, 5X dahili fan ile birlikte gelmektedir. 4x 12cm ön ve üst fan ve 1x 14cm arka fan ile beklenenden fazlasını sunan Dark Transformer’ın 1500 RPM’lik her bir 12cm fanından süzülen 45,5 CFM’lik hava toplamda 182 CFM’lik bir hava döngüsünün kasanızda dolaşmasını sağlar. Kasa içindeki donanımlarınızdan dolayı ısınan havanın hızlıca absorbe edilmesi için 1000 RPM hızında metal ızgaralı 45 CFM’lik yüksek hava akışına sahip 14cm fan ise arka bölümde üst bölümdeki fanlar ile birlikte egzoz fan görevi görür. Sonuç olarak toplam 227CFM’lik hava akış döngüsü ile rakip tanımayan Dark Transformer, donanımlarınıza Sibirya soğuklarını getirecek!

Ekstra 3 Fan ile Kasanızı Everest’e Taşıyın!
Üst panelde 1×12 cm ve kasa tabanında kullanacağınız 2x12cm ek fan ile kasanızı Everest soğuklarına teslim edin! Dilerseniz kasanızı yüksek hava akışına ve ince tasarıma sahip Silverstone FW121 slim fanlar ile donatabilir ve kasanızın şıklığından ödün vermeden soğutma performansını yükseltebilirsiniz.

36cm VGA ve 19cm İşlemci Soğutucu Desteği
Oyuncuları extreme istekleri düşünerek tasarlanmış olan Dark Transformer, 36cm uzunluğa kadar ekran kartı ve 19cm yüksekliğe kadar işlemci soğutucularını monte edebilme imkanı sunuyor. Transformer kasanızda Akasa Venom Medusa, Silverstone TD02-E gibi performanslı overclock işlemci soğutucularını ve AMD R9 390X, Nvidia GTX 980 / Titan X gibi uzun ekran kartlarını kolayca montajlayabilirsiniz.


Çıkarılabilir Metal Izgaralı Üst Kapak
Transformer’ın çıkarılabilir üst kapağı size fanlarınızı temizlemeniz ya da sıvı soğutucu radyatörü montaj etmeniz için inanılmaz bir kolaylık sunar. İki vida ile gövdeye sabitlenmiş ve istediğiniz zaman çıkarabileceğiniz üst kapak sayesinde 2x12cm beyaz ledli fanlarının yanına üçüncü bir adet daha fan dahil edebilir, Silverstone FF142B gibi 2x14cm boyutunda mıknatıslı fan filtresi ile fanlarınızı tozdan koruyabilir ya da 360mm’ye kadar sıvı soğutucuyu kolaylıkla montaj edebilirsiniz.

Çıkarılabilir 5.25″ Kapak Tasarımı
5.25” sürücülerinizi kolayca bağlamanın yolu da Dark Transformer’da! Yaylı kapağı sayesinde tek hamlede çıkan 5.25″ optik sürücü kapakları optik sürücülerinizi vidasız olarak kolayca kasanıza montaj etmenizi sağlayacak.


Kasanın Altına Konumlandırılmış Güç Kaynağı Fan Filtresi
Güç kaynağınızın daha uzun ömürlü olması ve stabil çalışması için tozdan korunması gerekir. Dark Transformer’da güç kaynağınıza ve sisteminize toz girişini engellemek için güç kaynağının alt panelini kaplayan çıkarılabilir toz filtresi bulunmaktadır. Arka panelde bulunan boşluk yardımı ile kolayca çıkartabilir, temizledikten sonra kolayca geri takabilirsiniz.

Sünger Destekli Yüzey Çizmeyen Sünger Ayaklar
Transformer’ın yere sağlam basmasını sağlayan dev yükseltici ayaklar hem kasanızın toz ve rutubetten daha iyi korunmasını hem de tabandaki fanlardan daha iyi hava akışı sunmasını sağlar. Güç kaynağının fanı ile birlikte tabanda 2x12cm fan daha kullanabileceğiniz Dark Transformer’ın yükseltici ayakları size maksimum aerodinamiyi sunarken sünger destekleri onu istediğiniz yüzeyde çizmeden kullanmanızı sağlayacak.

Kaliteli Detayları ile Yeni High-End Kasanız!
Dark Transformer; arka 14 cm fan metal ızgarası, daha iyi hava akışı için PSU yükselticiler, 5.25″ optik disk yuvaları için vidasız bağlantı tasarımı, ekstra harici 3 fan desteği, klipsli disk kapakları, metalik iç boya tasarımı, 360mm sıvı soğutma radyatör desteği,

0.8mm SECC Çelik Şasi
Üst ve ön paneli delikli ızgaradan oluşan Dark Transformer mukavemeti sağlamak ve uzun ömürlü bir kullanım için 0.8mm kalınlığında SECC çelik şasiden imal edilmiştir.

Kolayca Açın, Donanımlarınıza Hızlıca Ulaşın!
Dark Transformer kasanızın yan kapağı onu kolayca açabilmeniz ve donanımlarınıza rahatça erişebilmeniz için geniş ve büyük parmak vidalar ile sabitlenmiştir.

Özel Kablo Boşlukları ile Rahat Kablo Dizaynı
Kasanızdaki etkili havalandırmayı önleyen ve göze hoş gelmeyen bir görüntü ortaya çıkaran kasa içi kablolarınızı ortadan kaldırmak ve kolay kablo yönetimi için Dark Transformer’da özel hazırlanmış kablo boşlukları kullanılmıştır. Bu kablo boşlukları sayesinde etkili kablo yönetimi yapabilir, kasanızı daha şık ve sağlıklı havalandırmaya sahip bir şekilde kullanabilirsiniz.

Eksiksiz Kutu İçeriği
Dark Transformer’da kablo toplayıcılar, ekstra parmak vidalar, çift taraflı anakart vidaları, harici fan vidaları ile disk vidalarından oluşan eksiksiz kutu içeriği bulunmaktadır.

Teknik Özellikler

 • Sınıf: Full Tower

 • Desteklediği Anakart: Flex ATX / Micro ATX / ATX / Mini ATX / SSI CEB (Geniş ATX) / E-ATX ve XL-ATX

 • Renk: Gun Metal – Black

 • Kasa Boyutları: 550(Y) x 220(G) x 575(D)

 • Yuvalar: 4 adet 5.25″ (Dış), 6 adet 3.5″ / 3 adet 2.5″ HDD sürücü yuvası (İç) / 9 adet PCI Genişleme Yuvası

 • G/Ç Yuvaları: 2x USB 3.0, 2x USB 2.0 / Mikrofon ve Kulaklık

 • Fan Yuvaları:

  Ön Panel: 2x 12cm Fan takılı yuva (1500RPM, 45.5 CFM, 28.9dBA)
  Üst panel: 2x 12cm Fan takılı yuva (1500RPM, 45.5 CFM, 28.9dBA), 3x 12cm fan takılabilir.
  Taban: 2 x 12cm fan yuvası
  Arka panel: 1 x 14cm Fan takılı yuva (1000, 49.1 CFM, 25dBA)

 • Malzeme: 0.8mm SECC Çelik

 • Güç Kaynağı Yeri: Altta

 • Max. Ekran Kartı Derinliği: 360mm

 • Max. İşlemci Soğutucu Yüksekliği: 190mm

 • Ürün Kodu: DKCHTRANSFORMER850

 • Kasa Boyutu/Tipi:TOWER
 • Renk:SIYAH
 • Güç Kaynaklı:EVET
 • Fan Sayısı (Adet):5,0
 • Fan Eklenebilme Özelliği:VAR
 • 3.5″ HDD Yuvası Adedi:6
 • 5 1/4″Optik Sürücü Yuvası Adet:4
 • Satış Garanti Süresi (ay):24

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x