DAN BROWN EN ÇOK SATAN 6 ROMAN KİTAP SETİ TAKIM

Eyl 27, 2021
Cok Satan
0 0
0 0 votes
Article Rating

Ayrıntılar

6 KİTAP SETİ

Marka : Altın Kitaplar Yayınevi
Barkod : 9789752104037
Yazar : Dan Brown
Çevirmen : Petek Demir
Baskı Sayısı : 63.Baskı
Basım Yılı : 2009
Sayfa Sayısı : 495
Kağıt Cinsi : 2.Hamur
En-Boy-Yükseklik : 14 X 22 X 3

"Dan Brown, ülkedeki birkaç usta yazardan biri. Da Vinci Şifresi üstün bir zeka tarafından kurgulanmış harika bir gerilim romanı.""Entrika ve tehlikenin iç içe geçtiği okuduğum en iyi gerilim romanı. Kelime oyunları, gizemler ve bulmacalarla örülmüş akıllara durgunluk veren bir öykü.""Dan Brown’ı yeni keşfettim. Da Vinci Şifresi düşündürücü olduğu kadar aynı zamanda büyüleyici. Tarih meraklıları, komplo çılgınları, bulmaca meraklıları ve gerilim öyküsü severlerin bir solukta okuyacakları olağanüstü bir roman. Ben bu kitaba bayıldım."

——————————————–

Marka : Altın Kitaplar Yayınevi
Barkod : 9789752105737
Yazar : Dan Brown
Çevirmen : Petek Demir
Baskı Sayısı : 10.Baskı
Basım Yılı : 2009
Sayfa Sayısı : 515
Kağıt Cinsi : 2.Hamur
En-Boy-Yükseklik : 14 X 22 X 3
"Gerilim nasıl yaratılır? İşte bunun en güzel örneği bu kitap. Elinizden bırakamayacaksınız."Washington Post"Gerilim ustası Dan Brown entrika ve aksiyonu çok güzel dengeliyor. Kitap u/ay endüstrisi, ordu ve Washington’m şaibeli kişilerinin varlığı ile dokunmuş. Yazarın araştırmaları kusursuz. Romanda adı geçen aletler ve bunları kullanan kişiler gerçek yaşamı yansıtıyor."The New York Daily News"Muhteşem bir gerilim. Öykü İnanılmaz bir hızla ilerliyor. Mekânlar gerçek. Kahramanların kişilikleri çok iyi oturtulmuş. Entrika ve aksiyon büyük bir titizlikle dengede tutuluyor. Brown çok iyi bir araştırma yapmış, gelişmiş bilim ve askeri ayrıntılar öyküyü daha inandırıcı yapıyor."Publishers Weekl
——————————————————–

Marka : Altın Kitaplar Yayınevi
Barkod : 9789752104556
Yazar : Dan Brown
Çevirmen : Petek Demir
Baskı Sayısı : 41.Baskı
Basım Yılı : 2009
Sayfa Sayısı : 575
Kağıt Cinsi : 2.Hamur
En-Boy-Yükseklik : 14 X 22 X 4
Yukarıdaki ambigram soldan sağa ve ters çevrildiğinde aynı şekilde okunuyor. Bu çok eski sanatsal teknik. Melekler ve Şeytanlar adlı gerilim romanının düğüm noktasıdır."Dan Brown’m yeni eseri hızlı temposuyla soluk kesiş or."Clancy ve Cusslcr’ın gerilim dolu romanlanyla kolayca boy ölçüşebilecek güçte. Baştan sona okuyucuyu gerçek olduğuna inandıracak kadar heyecanlı bir maceraya sürüklüyor. Melekler ve Şeytanlar okuyucuların asla unutamayacakları bir roman."Book Browser Reviews"Muhteşem! Kahramanlar çok güçlü… Kurgu şaşırtıcı, baş döndürücü, hareketli vc sürprizlerle dolu… Sonuna gelince… Vay Canına!"New Hampshire Sunday News"Dan Brown bu kez Vatikan entrikaları ile yüksek teknoloji oyunlarını içeren, şoklar yaratan, okuyucuyu ip cambazı gibi tel üstünde tutan. Medialen bile aratmayacak kadar sinsi karakterlerle dolu. temposu sesten hızlı bir eser yaratmış!"Publishers Weekly"Gerilim dolu bir kedi fare kovalamacası. ölüm kalım savaşı, aşk. din. bilim, cinayet, mistisizm, mimari ve aksiyon… Melekler ve Şeytanlar patlamaya hazır bir BOMBA!"
—————————————————————-

Marka : Altın Kitaplar Yayınevi
Barkod : 9789752112438
Yazar : Dan Brown
Çevirmen : Sezer Soner
Baskı Sayısı : 40.Baskı
Basım Yılı : 2010
Sayfa Sayısı : 400
Kağıt Cinsi : 2.Hamur
En-Boy-Yükseklik : 14 X 22 X 2
Ulusal Güvenlik Teşkilatı dünyanın kaderini değiştirecek ve dijital ortamdaki tüm şifreli metinleri bilecek özel bir bilgisayar üretir. Ne var ki, günün birinde bu özel bilgisayar karşılaştığı esrarengiz bir şifreyi çözemez. Ve kriptoloji uzmanı, zeki ve güzel Susan Fletcher göreve çağrılır. Genç kadın korkunç bir gerçekle yüzleşir. Silahlarla ya da bombalarla değil, Amerika Birleşik Devletlerinin en güçlü haber alma örgütü olan Ulusal Güvenlik Teşkilatı çözülemez bir şifreyle rehin alınmıştır.Sırlar ve yalanlar fırtınasına yakalanan Fletcher inandığı teşkilatı kurtarma savaşı verir. Dörtbir yandan ihanete uğrayan güzel kadın yalnızca ülkesini değil, kendi canını ve sevdiği erkeği de kurtarmaya çalışır…YAZAR HAKKINDABaşkanlık Ödülü’nü kazanmış bir matematik profesörü ile ilahiyat müzisyeni bir annenin oğlu olan Dan Brown, bilim ve din gibi paradoksal felsefelerin egemen olduğu bir ortamda büyüdü. Son zamanlarda simgeciliği konu alan gerilim romanları yazan Brown’ın diğer kitapları arasında Melekler ve Şeytanlar, Da Vinci Şifresi, İhanet Noktası ve Kayıp Sembol bulunmaktadır. Yazar, eşiyle birlikte New England’da yaşamaktadır.
———————————————————–
Marka : Altın Kitaplar Yayınevi
Barkod : 9789752111929
Yazar : Dan Brown
Çevirmen : Petek Demir
Baskı Sayısı : 1.Baskı
Basım Yılı : 2009
Sayfa Sayısı : 530
Kağıt Cinsi : 2.Hamur
En-Boy-Yükseklik : 14 X 22 X 3
Dan Brown; Da Vinci Şifresi, Melekler ve Şeytanlar’dan sonra Kayıp Sembolde insanlığın yüzyıllardır beklediği bir gerçeğin peşinde… Harvard Simgebilim Profesörü Robert Langdon, Kongre Binası’nda konferans vermesi için yakın bir arkadaşından davet alır. Ancak, Washington’a varır varmaz oldukça garip bir durumla karşı karşıya kalan profesör, kendini korkunç bir oyunun ortasında bulur. Kongre Binasına bırakılmış olan bir sembolün -yakın arkadaşı Peter Solomon’ın kesik eli- varlığını haber veren bir telefon, Langdon’ı hiç de yabancısı olmadığı bir dünyaya davet etmektedir. Antikçağlarda kullanılan bu sembolik çağrı, daveti alan kişiyi ezoterik bilgeliğin hüküm sürdüğü, çok eskilerde kalmış kayıp bir dünyaya sürükleyecektir. Sonu belli olmayan bu mistik daveti arkadaşını kurtarmak için kabul eden Langdon, bir anda masonik sırların, saklı kalmış tarihin ve o güne dek görmediği yerlerin gizli dünyasında inanılmaz bir gerçekle yüzleşmek zorunda kalır. Artık cevaplanması gereken sorular vardır: İnsanlığın Altın Çağı, açılmaması gereken bir kapının aralığından sırlarıyla birlikte yok mu olacak, yoksa hikmetin ışığında tüm soruların cevapları mı bulunacaktır?…YAZAR HAKKINDABaşkanlık Ödülü’nü kazanmış bir matematik profesörü ile ilahiyat müzisyeni bir annenin oğlu olan Dan Brown, bilim ve din gibi paradoksal felsefelerin egemen olduğu bir ortamda büyüdü. Son zamanlarda simgeciliği konu alan gerilimler yazan Brown’ın diğer kitapları arasında Dijital Kale, Melekler ve Şeytanlar ve Da Vinci Şifresi bulunmaktadır. Yazar, eşiyle birlikte New England’da yaşamaktadır.
—————————————-
Marka : Altın Kitaplar Yayınevi
Barkod : 9789752116832
Yazar : Dan Brown
Çevirmen : Petek Demir İpek Demir
Baskı Sayısı : 15.Baskı
Basım Yılı : 2016
Sayfa Sayısı : 580
Kağıt Cinsi : 2.Hamur
En-Boy-Yükseklik : 14 X 22 X 4
Diz çök kutsal bilgeliğin yaldızlı mouseion’unda ve kulağını yere daya, dinle suyun şırıltısını.Batık sarayın derinliklerine in, orada, karanlığın içinde bekler khthonik canavar kan kırmızısı sularına gömülmüştür lagünün ki yansıtmaz yıldızları…
—————————————————–

     

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x