Weewell Dijital Projeksiyonlu Ateşölçer- Wtn570

Oca 12, 2020
Ateşölçer
0 0

Ayrıntılar

Ürün Özellikleri

                          Weewell WTN550 Dijital Temassız Termometre

1.     Temas olmadan kusursuz ölçüm – 15 cm

2.     Vücut, yüzey ve ortam ısısı ölçme

3.     0.1?C / 0.1 ?F tolerans

4.     Alarm ayarlama seçeneği

5.     ?C / ?F seçenekleri

6.     32 ölçümlük hafıza ve 0,5 saniyede ölçüm

7.     Geniş LCD ekran

8.     Otomatik bilgi saklama

9.     Otomatik kapanma

10.  Ürün kılıfı hediyeli

 

  ANINDA ÖLÇÜM!

 0,5 saniye kadar kısa sürede ölçümü gerçekleştirebilmesi ile anında vücut sıcaklığını  görebilmenizi sağlar. Temas olmadan 15 santimetre uzaktan ölçüm yaparak bebeklere  rahatsızlık vermeden ateşini kontrol altında tutabilirsiniz. 32 ölçümü hafızada tutabilmesi ile  geriye dönük sıcaklık takibini kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Evin tüm fertleri için  kullanıma  uygundur.

 

 ORTAM VE OBJE SICAKLIĞI

WTN550 Dijital Temassız Termometre sadece hastalık anlarında değil her zaman bebek  bakımında size yardımcı olabilmesi için özel olarak tasarlanmıştır. Mama, obje, banyo suyu ve ortam sıcaklığını ölçerek bebeğiniz için gerekli olan her sıcaklığı kontrol altında  tutabilirsiniz. Alarm ayarlama seçeneği ile istediğiniz sıcaklık düzeyinde sizi sesli olarak uyarır.

 KOLAY KULLANIM

Üzerindeki pratik düğme kontrol paneli ile ölçümü sadece 1 tuşa basarak tamamlayabilirsiniz. Cihazın yüzeyi elin rahat kavrayabilmesi için özel olarak tasarlanmıştır. °C ya da °F seçeneklerinden istediğiniz birimi seçebilirsiniz. LCD ekran üzerindeki yönlendirici ikonlar ile istediğiniz ayarları rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Pil şarjı miktarını ekrandaki pil ikonu üzerinden takip edebilirsiniz. Ürün kılıfı korumasıyla ürünü gittiğiniz her yere götürebilirsiniz.


Yorumla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.