Saba Temassız Kızılötesi Ateşölçer

Oca 12, 2020
Ateşölçer
0 0

Ayrıntılar

 

SABA DS-310 TEMASSIZ

 
TERMOMETRE

ALMAN TEKNOLOJİSİ

 

DOKTORLARIN TAVSİYE ETTİĞİ MODEL

PROFESYONEL DOKTOR MODEL İ

ÖZELLİKLER

 

Alman yapımı güvenilir sensör

Yeni ve patentli prob tasarımı yüksek doğruluk sağlar.

Çevre sıcaklığına mükemmel uyum sağlar.

Vücut ve nesne modu.Mod Değiştirmek için tek anahtar.

Ateş ve yüksek sıcaklık için bip sesi (alarm değeri kullanıcı tarafınadan tanımlanabilir.

Son ÖlçümüOtomatik Hatırlatma

C / F Ölçüm İmkanı

Otomatik Kapanma

 

 

temassız ateş ölçer vücut ve yüzey sıcaklığını ölçme sesli uyarı, ayarlanabilir alarmözelliği Gece kullanım için,ışıklı LCD ekran

ÖNEMLİ NOTLAR : İade ve değişim için göndereceğiniz kargoları lütfen MNG KARGO ile göndermenizi rica ederiz. Onun dışındaki kargolar ile anlaşmamız bulunmamaktadır. Mng kargo dışında gönderi ve değişim için ücretler gönderici ödemeli olmalıdır . Aksi halde kargo teslim alınmamaktadır. Ürün kargo ile geldiğinde kargo görevlisinin yanında ürünü açıp kontrol ediniz. Ürün eksik veya hasarlıysa kargo görevlisiyle birlikte ” Hasar Tespit Tutanağı ” tutunuz. Bu tutanak tutulmadığı sürece firmamız eksik veya hasarlı ürünlerden sorumlu değildir.

Stok Durumu:  

Tüm stoklarımız anlık güncellenmektedir. İncelemiş olduğunuz Saba Temassız Kızılötesi Ateşölçer stok durumu yukarıda fiyat bilgisi altında yer almaktadır. Stokta olan tüm ürünlerimiz Hafta içi saat 17:00 e kadar, Cumartesi günü saat 12:00 ye kadar sipariş vermeniz durumunda aynı gün kargoya verilmektedir.

Ürün Gönderimi:  

Saba Temassız Kızılötesi Ateşölçer Orjinal ambalajında tarafımızdan faturası kesilerek ve kargoya dayanıklı olarak sigortalı şekilde MNG KARGO ile gönderilmektedir.  

Garanti Durumu:

Saba Temassız Kızılötesi Ateşölçer 2 yıl garantilidir. Tarafımızdan ürünle birlikte size ulaşacak olan fatura ürünün garanti belgesi olarak kullanılmaktadır.

Bu İlan ENTEGRA Entegrasyon Sistemleri ile Listelenmiştir

Yorumla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.