Oppo RX17 Neo 128 GB (Oppo Türkiye Garantili)

Kas 24, 2019
Oppo
0 0

Ayrıntılar

Oppo RX17 Neo 128 GB (Oppo Türkiye Garantili)

 

 

Oppo RX17 Neo 128 GB Modelleri

 

2004 yılında Çin’de kurularak dünyanın birçok ülkesine elektronik ürün tedarik eden ve kısa sürede kullanıcı memnuniyeti yakalayan Oppo, yüksek çalışma performansına, kusursuz güzellikte fiziksel bir yapıya, yeni nesil teknik kabiliyetlere ve işlevsel detaylara sahip Oppo RX17 Neo 128 GB modelleri ile cep telefonundan fazlasını sunar. Zarafet ve performansın birleşim noktası Oppo RX17 Neo 128 GB, hayatınızı kolaylaştıran ve kullanım kolaylığı sağlayan özellikleriyle beklentilerinizi tam anlamıyla karşılamakla kalmaz, kabiliyet sınırlarını ortadan kaldıran nitelikleri de beraberinde getirir.

Yeni nesil teknik özellikleri sayesinde çağa ayak uydurma yolunda ivme kazanacağınız ürün ile fotoğraflarınızı ya da videolarınızı çekerken, müzik dinlerken, oyun oynarken ve video izlerken eşsiz bir deneyim elde edersiniz. Oppo RX17 Neo 128 GB özellikleri bakımından bunlarla sınırlı kalmayıp kullanımınızı kolaylaştıran işletim sistemiyle beraber; resimlerinizi, videolarınızı, dosyalarınızı, uygulamalarınızı, oyunlarınızı, kısacası kişisel arşivinizi boş alan gerginliği yaşamadan saklayabileceğiniz depolama alanıyla da dikkatleri üzerine çeker. Üstün teknik kabiliyetlere ve göz alıcı şıklığa sahip model, kullanıcılarına bir cep telefonu özelliğinden fazlasını sunar. Oppo RX17 Neo’yu elinize aldığınızda, size özel dijital dünyayı avucunuzun içinden yönetebilirsiniz.

Çağın Ötesini Yaşatan Teknik Kabiliyetler

RAM:  4 GB

Ekran Ölçüsü:  6,4 inç

Depolama Alanı:  128 GB

İşletim Sistemi:  Android 8.1 Oreo

Oppo RX17 Neo 128 GB Sahibi Olmak İçin Pek Çok Sebep Var

– Kryo 260 işlemcisi kullanıcılarına, 2.2 GHz değerinde bir çalışma performansı sağlar. Bu sayede arka planda çalışan uygulamalarınız varken oyun oynadığınızda, müzik dinlediğinizde, video izlediğinizde ya da eş zamanlı birden fazla uygulama çalıştırdığınızda, üst düzey performans deneyimlersiniz.

– 4 GB RAM, Oppo RX17 Neo’nun önbelleği üzerinde, halihazırda çalışır durumda bulunan verilerinize hızlı bir şekilde erişme imkanı sunar. Bu sayede RAM bazlı bir takılma ya da aksaklık yaşamadan, dosya ve uygulamalarınız arasında hızlı bir şekilde geçiş yapabilir, oyunlarınızı takılmadan oynayabilir, resim ve video galerinizde herhangi bir pürüz yaşamadan gezinebilirsiniz.

 

– 6,4 inç ekran boyutu görsel detayları en ince ayrıntısına kadar size sunar. Bu özelliği sayesinde oyun oynarken ve video izlerken benzersiz bir keyif alırsınız. Büyük ekranı günlük kullanım esnasında da işinizi kolaylaştırır. Yazı puntoları, resimler ve klavye harfleri, daha büyük şekilde ekrana yansır, bu sayede ayırt edilebilirliği artar ve kolay bir denetim elde edersiniz.

– 128 GB depolama, size kişisel arşivinizi saklayabileceğiniz boş bir alan sağlar. Fotoğraflarınızı ya da videolarınızı kaydetmek, oyun ve uygulama yüklemek istediğinizde boş alan tedirginliği yaşamazsınız. Gelişen teknolojiyle beraber yeni nesil uygulamaların ve oyunların dosya boyutlarının fazla olması, 128 GB depolama alanı sayesinde sizin için olumsuz bir durum olmaktan çıkar.

– 16 MP ve 2 MP çözünürlüklü çift arka kamera, son derece net fotoğraf ve video çekimleri elde etmenize olanak sağlar. Akıllı sahne tanıma ve doğal derinlik efektine sahip kameralar sayesinde ürün, cebinizde taşıdığınız bir fotoğraf stüdyosuna dönüşür. 16 MP çözünürlüklü ana arka kamera, 8 milyondan fazla renk noktası kullanarak çekim yaptığınız yere en ince ayrıntısına kadar odaklanır. Sonrasında kusursuz bir şahesere imza atmış olursunuz.

– Android 8.1 Oreo işletim sistemi, Oppo imzalı verimli bir denetim ortamı sunar. Akıllı kontrol paneli, sesli komut özelliği ve üst düzey güvenlik önlemleriyle hem huzurunuzu düşünür hem de zor anlarda cihaza kolaylıkla erişebileceğiniz imkanlar sağlar.

Ayrıntılarda Gizlenen Sıra Dışı Detaylar

Oppo RX17 Neo, ilk bakışta anlaşılması güç olan fakat elinize alıp zaman geçirdiğinizde fark edip büyüleneceğiniz detaylara sahiptir. Ekran üzerinde dokunmatik deneyiminizi sınırlayacak herhangi bir tuş bulunmaması hem görsellik açısından hem de kullanım açısından öne çıkan bir detay olarak göze çarpar. Ekranın altında konumlanan ve sadece size özel şifre olan parmak izinizi görüntüleyen ışığa duyarlı sensör, güvenliğinizi üst düzeyde tutar ve yalnızca 0,4 saniyede parmak izinizi okuyarak cihaza erişmenize olanak sağlar.

Kullanıcılarına damla ekran özelliği sunan model, gerçek hayattaki kadar net ve canlı görsel deneyimler elde etmenizi sağlar. Oyunlarınıza zaman ayırdığınızda ya da videolarınız izlediğinizde hemen fark edebileceğiniz bu özellik için cihaz, ön panelini %91 oranında kullanır. Bununla birlikte ekranın kasaya olan eşsiz uyumuyla, sınırları olmayan bir dijital dünyaya hükmediyor gibi hissedersiniz.

 

Telefonun diğer bileşenleri ile üst düzey entegrasyon sağlayan yeni nesil ön ve arka kameralar, yapay zeka kullanılarak geliştirilmiştir ve pürüzsüz bir kullanım deneyimi sunar. Profesyonel bir fotoğraf stüdyosu kalitesini aratmayan ve telefonun arkasında konumlanan arka kamera, 16 MP çözünürlüğü ile kullanıcılarına 16 farklı sahne türü için akıllı tanıma ve doğal derinlik efekti sunar. Bununla birlikte 25 MP çözünürlüğe sahip ön kamerası ile yüzünüzün analizini mikrosaniye hızında yapar ve 296 yüz özelliğinizi anında tanır.

Cebinizdeki Performansı Keşfedin

Yeni nesil bileşenleriyle hiçbir beklentinizi karşılıksız bırakmayan ürün, grafik detayları yüksek oyunlara ve uygulamalara optimize olarak üst düzey performans deneyimi elde etmenize imkan tanır. Bu da Neo’yu oyun oynayanlar için vazgeçemeyecekleri bir cihaza dönüştürür. Bünyesinde 3600 mAh batarya barındırarak, oyun zevkinizin yarıda kalmaması için ve uzun pil ömrü sağlamak adına elinden ne geliyorsa yapar.

Canınız sıkıldığında, zaman geçirmek adına oyun oynamak için elinize aldığınızda oyun arkadaşına, gördüğünüz bir manzara karşısında kayıtsız kalamayıp o anı ölümsüzleştirmek istediğinizde fotoğraf stüdyosuna dönüşen ve cep telefonu algısını değiştiren bu ürün sayesinde iletişim ve paylaşım özgürlüğünün tadını çıkartırsınız.

Birbiriyle eşgüdümlü olarak çalışan donanım bileşenlerinin sağladığı performans neticesinde, telefonunuzla vakit geçirdiğinizde anlık beklemelere ve yaptığınız eylemi aksatan takılmalara maruz kalmadan son derece akıcı bir kullanım performansı deneyimlersiniz.

Göz Kamaştıran Şık ve Fonksiyonel Tasarım

Donanımsal bileşenleri ile fark yaratan ürün, şık tasarımıyla da göz kamaştırır niteliktedir. Özgün 3D tasarımı sayesinde bakışınıza bağlı olarak farklı deneyimler elde edersiniz. Kavisli ve göz alıcı detayları baktığınız açıya ve ışık yoğunluğuna göre değişir ve sizi her defasında büyüler. Model, performans özellikleri ve fiziksel detaylarıyla göz doldurur niteliktedir.

Oppo RX17 Neo, 6,4 inç ekran boyutuna sahip olmasına rağmen kullanımınızı kolaylaştıran fiziksel detaylara sahiptir. 7,4 mm kalınlığı ve 156 gram ağırlığı sayesinde özellikle tek elle kullanırken herhangi bir zorluk yaşamazsınız. Ortam ışığı sensörü sayesinde manuel olarak ayarlamanıza gerek kalmadan, ortamdaki ışığı algılar ve ekran parlaklığını otomatik olarak ayarlar. Bluetooth ve USB bağlantı özellikleriyle cihaz içerisinde depoladığınız verileri, kablolu ya da kablosuz şekilde kolaylıkla dış ortama aktarabilirsiniz. Bunlarla beraber ürün, kullanıcılarına çit SIM kart kullanabilme özelliği de sunar. Oppo RX17 Neo 128 GB fiyatları, ürünün yeni nesil özellikleri ve göz alıcı tasarımı değerlendirildiğinde erişilebilir aralıklarda yer alır.

GARANTİ SÜRESİNCE VE SONRASINDA ÜRÜNLE İLGİLİ HERHANGİ BİR SIKINTIDA DİSTRİBÜTÖR,GARANTÖR FİRMA VE TEKNİK SERVİS İLE İLGİLİ HER TÜRLÜ İLETİŞİM YÖNLENDİRME YARDIMI YAPILIR
 
Samsung Çağrı Merkezi     444 77 11
Çalışma saatleri her gün 08:00 – 22:00 arasındadır.
 
KVK Çağrı Merkezi    0850 222 1 585  
Çalışma saatleri her gün 08:00 – 22:00 arasındadır.
 
Genpa Çağrı Merkezi     (0212) 359 0 359  
Çalışma saatleri her gün 08:00 – 19:00 arasındadır.

 
Huawei Çağrı Merkezi    444 79 88
Çalışma saatleri her gün 08:00 – 19:00 arasındadır.
 
İPHONE MÜŞTERİ HİZMETLERİ
0216 282 15 11Yorumla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.