HP Pavilion Ultrabook 15-b100et, 15-b100st Notebook İşlemci Fanı

Tem 4, 2019
Ultrabook
0 0

Ayrıntılar

 

  Notebook-Depo Guvencesinde Her Parca Kalite Her Parca Güven
Neden Bizi Tercih Etmelisiniz.
Burada kargolarınız hızlı teslim edilir. Anlaşmalı kargolarımızla ürünleriniz Ücretsiz Kargolanır. Bu ürüne özel Saat 16:30’a kadar verilen siparişler aynı gün kargoya verilir. Cumartesi Saat 12:30’a kadar verilen siparişler aynı gün kargoya verilir. Kargo gönderilirimiz sigortalı olarak taşınmaktadır. Kargoyu teslim almadan önce mutlaka kuryenin yanında açıp ürünlerinizi kontrol edip alınız. Fiziksel bir hasar, darbe veya herhangi bir eksik varsa hemen tutanak tutturunuz. Aksi taktide "Taşıma Sigortası" geçerli olmayacaktır.
Firmamızda Profesyonel destek alırsınız. Her türlü sorunuzu "Soru Sor" yolu ile sorabilirsiniz. Herzaman Mesajlarınıza uzman personelimiz tarafından net ve çözüm odaklı cevaplar alırsınız. Tereddüt duyduğunuz her sorun ve sorularınız için çekinmeden "Mesaj" gönderebilirsiniz.
Firmamızda Kargolarınız uzman personelimiz tarafından özenle paketlenir. Ekran, adaptör ve batarya ürünleri test edilerik gönderilir. Test edilme imkanı olmayan ürünler için ilk aldığınızda sorun çıkması durumunda kargo ücreti ödemeksizin ücretsiz değişim hakkınız bulunmaktadır.
Firmamızda Satılan Tüm Ürünler Stoktan Teslim edilir. Ürün yelpazemizin çoğu Kendi İthalatımız olup "Stoğu" olmayan ürünün satışı yapılmamaktadır.
Burada Arıza ve İade Sürecinde Fark Yaşarsınız Satın almış olduğunuz ürünün 14 günden sonra "Arızlanması" Durumunda kendi ithal ettiğimiz ürünleri tarafımızda yada iç piyasadan aldığımız ürünleri ithalatçısına kargo yada bireysel olarak ulaştırabilirsiniz. Ürün bize ulaştıktan sonra en kısa sürede değişim – onarım yapılıp size teslim edilir. Ürün size ulaştıktan sonra 14 gün içersinde yeniden satılabilirliği bozulmadan satın aldığınız ürünleri koşulsuz iade edebilirsiniz. Ürün beğenmeme – iade durumlarında kargo ücreti ödemezsiniz 
HP Pavilion Ultrabook 15-b100et, 15-b100st Notebook İşlemci Fanı Özellikleri :
Fanı Adı : HP Pavilion Ultrabook 15-b100et, 15-b100st
Parça Kodu : 702746-001
Fan Kalitesi : 1. Kalite Oem
Garanti Süresi : 1 Yıl
 
İyi Günlerde Kullanmanız Dileğiyle

 Yorumla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.