HP Pavilion 15-b101st Ultrabook Adaptör Şarj Cihazı

Tem 7, 2019
Ultrabook
0 0

Ayrıntılar

Hp Envy
Uyumlu , 19.5V 3.33A (65W) 4.5*3.0 mm Notebook Adaptörü
 
2 Yıl Garantili 1.Kalite A+++ Muadil Ürün
 
 

POWER ELEKTRİK GÜÇ KABLOSU YANINDA HEDİYE GELMEKTEDİR 1.20 METRE UZUNLUĞUNDADIR.

 

Ürünlerimiz gerçek yüksek kaliteli olup arıza oranı 1000 de 2 oranındadır. 
Ürünün ithalatını kendi bünyemizde gerçekleştirmekteyiz arıza durumunda direk bire bir değişim yapmaktayız.
 

Ürün mağaza ürünü olup tamamı stoklarımızdan direk gönderilmektedir.

Faturayı firma adına isterseniz vergi no ve vergi dairesi bilgilerinizi rica ediyoruz. Bildirmediğiniz taktirde isminize fatura düzenlenecektir.

 

Not:-1 Eski Adaptörünüz Üzerinde Veya Laptop Arkasında Yazan "Output" Değerleri İle İlandaki Ürünün Değerlerini Karşılaştırabilirsiniz. Farklılık Varsa Bizimle İrtibata Geçiniz.

Not:-2 Adaptör İle Beraber Hediye Olarak Verdiğimiz Elektrik Kablosu Garanti Dahilinde Değildir.

Not:-3 Resimlerdeki ürünle gönderilecek ürün arasında görsel farklar olabilir

Not:-4 Ürünlerimiz En Az 6 Saat Boyunca Şarj Edilerek Test Edilmekle Beraber Isınmasıda Göz Önünde Bulundurularak Normal Değerlerde İse Gönderimi Yapılmaktadır.Test Edilmeden Hiçbir Ürünün Gönderimi Yapılmaz.

Not:-5 Kargo Paketiniz Taşıma Esnasında Zarar Görmemesi İçin İtina İle Paketlenmektedir.

14 GÜN İÇİNDE İADE ETMEK VEYA DEĞİŞTİRMEK İSTEDİĞİNİZ ÜRÜNLERİ KOLAYCA İADE ALIYORUZ!

 

ÜRÜN DESTEĞİ, İADE VE DEĞİŞİM İŞLEMLERİNİZDE YAPILMASI GEREKENLER:

 

1) Fatura üzerindeki numaralardan Müşteri Hizmetleri ekibimizi arayarak İade/Değişim için destek alabilirsiniz 

2) Ürün iadesi için faturanan alt kısmında bulunan iade kısmını doldurmanız ve faturayı 2 nüsha olarak göndermeniz gereklidir. Fatura gelen kargo poşetinin üzerinde bulunmaktadır. 

3) Ürün/ürünleri, tüm aksesuarları ve orijinal kutusu ile beraber ARAS KARGO aracılığıyla ÜCRETSİZ olarak tarafımıza gönderiniz. İade etmek istediğiniz ürün/ürünlerin kullanım hatası sonucu zarar görmemiş ya da paketinin hasar görmemiş olması gerekmektedir. (İade ürünlerde ambalajın zarar görmemesi için kargo poşetine koyulduğundan emin olmanızı rica ediyoruz.)

4) Ürün bedeli iade işleminiz en kısa sürede başlayacak ve ortalama 3 iş günü içerisinde ürün bedeli ödeme yapmış olduğunuz Kredi Kadına iade edilecektir. 

 

KARGO BİLGİLENDİRMESİ

 

  Kargo takip bilgileri kargo firmasından saat 19:00 dan sonra bize ulaşmaktadır bu nedenle kargo takip bilgileri 19:00 dan sonra sisteme giriş yapılmaktadır. 

Lütfen kargonuzu teslim almadan, teslim tutanağını imzalamadan önce paketinizi yüzeysel olarak mutlaka kontrol ediniz. Ambalajın hasarlı olması durumunda gelen kargo görevlisine "Hasar Tespit Tutanağı" tutturunuz. Bu durum taşımadan kaynaklı olası hasar durumlarında işlemlerin daha hızlı çözümüne yardımcı olacaktır.

SİPARİŞİM NE ZAMAN ELİME ULAŞIR

 

Kargo firmaları bulunduğunuz bölgeye göre 1 ile 3 gün arasında teslimat yapmaktadırlar. Bu sürede teslim olmaması durumunda Sisteme girilmiş olan takip bilgileri ile kargonuzun durumunu sorgulayabilirsiniz. 

 

 

FATURA VE TESLİMAT ADRESİ HAKKINDA

  Tüm ürünlerimiz faturalıdır. Belirttiğiniz teslimat adresine 2 nüsha irsaliyeli FATURA olarak gönderilir. Teslimat aşamasında bir sorun yaşanmaması için sipariş ekranına teslimat adresi bilgilerine güncel adres bilgilerinizi net ve açık bir şekilde giriniz. Ayrıca size en hızlı ulaşılabilecek telefon numaranızı yazınız.   Faturanın başka bir adrese veya şirkete, kuruma kesilmesini isterseniz, fatura bilgileri bölümüne eksiksiz bir şekilde yazınız. Unutursanız lütfen sipariş öncesi veya hemen sonrası acil mesaj ile bildiriniz.   Ürün faturası, ürün ile birlikte teslimat adresine kargo poşetlerinin ön cebinde veya koli gönderilerinde özel şeffaf cep içinde ve görünür şekilde 2 nüshalı irsaliyeli fatura olarak gönderilir.   Eksik ve hatalı adreslerde Kargo bilgilerinin sisteme aktarılmasında sorunlar yaşanmakta, yanlış şubeye yönlendirilmesi sonucu gecikmeler yaşanmaktadır. 

 

Ayen
Software tarafından yayınlanmıştır!


Yorumla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.