Epson PictureMate Mobile Phone Edition Kartuş Dolum Mürekkep Seti

May 13, 2019
Telefon
0 0

Ayrıntılar

EPSON – HP – CANON UYUMLU   DYE SU BAZLI YÜKSEK KALİTE MÜREKKEP 1000ML

4 RENK ALMANIZ DURUMUNDA ADET FİYATI: 39,90 TL

 

Bitmeyen ve Orjinal Kartuşlu Yazıcılar ile %100 uyumlu

DYE SU BAZLI OLDUĞU İÇİN HP, CANON VE EPSON TÜM YAZICILARI İLE %100 UYUMLUDUR

 

Mürekkep satın alırken gerçekten kullandığınız yazıcı için üretilmiş olmasına dikkat etmelisiniz, yazıcıların püskürtme oranı farklıdır, bu nedenle mürekkep yoğunlukları farklı olmalıdır, Aksi durumlarda mürekkepler kartuşlardan akma yapabilir veya kartuş kafalarının tıkanmasına neden olabilir.   

Satın aldığınız mürekkepler yazıcınız ile uyumlu değil ise alacağınız çıktı sayısı püskürtme oranı dolayısı ile çok azalacak ve yüksek mürekkep maliyetleri ile kartuş bozulma riski ile karşı karşıya kalabilirsiniz.

Dye mürekkepler suda çözünebilen (water soluble – dissolves in water) mürekkep türüdür ve 1.5-4 nanometre boyutundaki (1 nanometre = mikrometrenin binde biridir, 1 mikrometre ise milimetrenin binde biridir) partikül boyutu ile kolaylıkla doygun, parlak ve kaliteli baskı renkleri elde edilmesi ile bilinirler.

 

Bu küçük partikül boyutu çok az ışık kırınımı veya yayılması ile bir yandan baskı malzemesine çok iyi ve rahat yayılırken (sızarken – seep) bir yandan da çok geniş bir renk gamı oluşturur.

Bu yayılma dye bazlı mürekkeplere pigment mürekkeplerde gerekli olan bir son kat kaplamasına gerek kalmadan direk parlak ve keskin baskı imkânı sunar.

Pigment bazlı mürekkeplerde bu imkan yoktur ve normal kağıtlara baskı yapıldığında gerekli keskinlik elde edilemez.

 

 

İTHALATÇISINDAN GARANTİLİ 1.KALİTE MÜREKKEP

 

İthal 1.Kalite Garantili DYE Mürekkep Yazıcınıza kesinlikle hiçbir zarar vermez. Çıktı kalitesi orjinal HP CANON VE EPSON Mürekkep ile aynıdır.

 

Yorumla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.