EMR KERVAN ORİJİNAL İSVEÇ ŞURUBU 500 ML ALKOLSÜZ ÜCRETSİZ KARGO

May 13, 2019
Sağlık
0 0

Ayrıntılar

EMR KERVAN İSVEÇ ŞURUBU

ALKOLSÜZ 500 ML ORİJİNAL ŞİŞEDE
Bu özel iksirin formülü İsveçli Dr. Samst’ın ölümünden sonra, geride bıraktığı notların arasında bulunmuştur. Dr. Samst, 104 yaşında sağlıklı bir kişiyken, attan düşerek ölmüş. Bilindiği kadarı ile Samst ailesinin fertleri, kuşaklar boyunca hep sağlıklı ve uzun ömürlü olmuşlar. Bu sağlık iksirini, Avusturyalı Bayan Mari Treben, Tanrı’nın Eczanesinden Sağlık adlı kitabıyla 1980’li yıllarda topluma tanıtmıştı. Türkçeye çevrilen kitap 1984’te yayımlandıktan kısa bir süre sonra İsveç Şurubu (Schweden Bitter) ülkemizde de tanınmaya başladı. Onun inanılması zor başarılarına sürekli olarak tanık olmuş olan binlerce aile, onsuz bir yaşamı düşünemiyorlar artık. 
Sinüzit Rahatsızlığında
Ağız içi Yaralarda
Kolit ve Mide Rahatsızlıklarında
Egzama ve Sedef Rahatsızlıklarında
Diş Ağrılarını Gidermeye Yardımcıdır
Safra Kesesi Ağrılarında Etkilidir
Bu şurubu sabahları ve akşamları içenler, başka bir ilaca
gerek duymazlar.
Çünkü o bedeni güçlendirir, sinirleri ve
kanı temizler, ellerin ve ayakların titremesini önler.
Kısaca tüm hastalarıkları iyi eder. Bedeni dikleşir, yüz
gençleşir ve güzelleşir.
Haricen ve Dahilen Kullanıma Uygundur.
Gramaj: 500ml EXTRACT
 
 
EMR KERVAN HERBS GARDEN İÇERİĞİ:
 

Mira , Ceduvar , Besbase , Safran , Centiyana , Dişbudak , Kakule , Tarçın , Anason , Ekinazeya , Anason , Barut Ağacı Kabuğu, Karabaş Otu , Meyan Kökü , Limon Suyu Özütü , Su  

EMR KERVAN HERBS GARDEN KULLANIMI:
 

Günde 3 defa 1 tatlı kaşığı yada Sabah-Akşam 1 yemek kaşığı aç karnına içilmesi tavsiye edilir.

3 ay düzenli şekilde devam ediniz.

Günde 3 kez yarımşar çay bardağı miktarında, tercihan aç karnına alınabilir. İstenildiği kadar sulandırılabilir, tatlandırılabilir veya içerisine limon sıkılarak içilebilir.Kapak açıldıktan sonra buzdolabında saklamak koşuluyla 15 gün içerisinde üketilmelidir. Çocuklarda kullanılmamalıdır.

isveç iksiri; Acı maddeler içeren bitkilerin alkol-su karışımında açığa çıkması ile elde edilen bu acı şurubun reçetesi, İsveçli Dr. Samst’ın ölümünün ardından, geride bıraktığı notlarının arasında bulunmuştur.
 
Dr. Samst, 104 yaşında sağlıklı bir kişiyken, attan düşerek ölmüştür. Bilindiği kadarı ile Samst ailesinin bireyleri, kuşaklar boyunca daima sağlıklı ve uzun ömürlü olmuşlardır.
 
Bu sağlıklı  i sveç iksirini, Avusturyalı Bayan Mari Treben,  Tanrı’nın Eczanesinden Sağlık adlı kitabı ile 1980’li yıllarda insanlığa tanıtmıştı.
 
1984 yılında Türkçeye tercüme edilen kitap yayınlandıktan kısa bir süre sonra  İsveç Şurubu (Schweden Bitter) ülkemizde de tanındı. Onun inanılması zor başarılarına sürekli olarak tanık olan olan binlerce aile, onsuz bir yaşamı düşünemiyorlar artık.
*****ÜCRETSİZ KARGO*****
AYNI GÜN KARGO,HIZLI TESLİMAT,MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Yorumla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.